+
Menu

Odpovědnost za obsah webového obchodu

 

  1. Upozorňujeme zákazníky, že informace na našich webových stránkách jsou v některých případech přebírány od třetích stran, mohou obsahovat věcné, obrazové a technické nepřesnosti či typografické chyby. Tyto informace mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění zákazníků. Produkty a služby uváděné na našich webových stránkách mohou být kdykoliv změněny bez předchozího upozornění a negarantujeme věcnou správnost jejich obsahu.
  2. Upozorňujeme, že obrazová data zobrazující produkty jsou generována pomocí softwaru a nemusí nutně souhlasit s reálnou podobou. Produkty zobrazené ve webovém obchodu jsou upravovány pomocí softwaru a nejedná se o reálné fotografie, proto je nelze porovnávat s fyzickou aplikací v reálném prostředí.
  3. Neposkytujeme žádné garance a záruky kromě záruk vyplývajících ze zákona a záruk, které nad rámec zákona poskytují dodavatelé výrobků a poskytovatelé služeb, jež jsou nabízeny na stránkách webového obchodu.
  4. Neneseme vůči jiné straně odpovědnost za přímé, nepřímé, mimořádné nebo jiné následné škody, způsobené použitím informací z našich nebo odkazovaných webových stránek nebo nefunkčností nebo nedostupností některých služeb.

Slevy

No specials at this time

Odběr novinek